Przedsiębiorstwo Budowlane PABICH Sp. z o.o. – profesjonalne usługi budowlane dla przemysłu.

Domeną działalności naszej firmy jest szeroko pojęta budowa magazynów o konstrukcji stalowej.

Nasza oferta to hale i magazyny stalowe, projekty magazynów i budowa magazynów.

Oprócz budowy magazynów w naszej ofercie znajduje się również produkcja konstrukcji stalowych. Budową hal i magazynów zajmujemy się od 1996r. Jako firma zajmująca się budową magazynów startujemy w wielu przetargach na terenie całego kraju, składając naprawdę interesujące propozycje naszym potencjalnym klientom. Możemy pochwalić się licznymi referencjami dotyczącymi budowy hal i magazynów od naszych byłych inwestorów.

Domeną działalności naszej firmy jest szeroko pojęta budowa hal stalowych. Nasza oferta to hale stalowe, projekty hal i budowa hal. Oprócz budowy hal w naszej ofercie znajduje się również produkcja konstrukcji stalowych. Budową hal zajmujemy się od 1996r. Jako firma zajmująca się budową hal startujemy w wielu przetargach na terenie całego kraju, składając naprawdę interesujące propozycje naszym potencjalnym klientom. Możemy pochwalić się licznymi referencjami dotyczącymi budowy hal od naszych byłych inwestorów.

Inwestycje budowlane - Budowa hal - Budownictwo - Usługi budowlane - Konstrukcje stalowe - Budowa i montaż hal - Budowa magazynów - Budowa stacji paliw.

Profesjonalne usługi budowlane tylko w firmie Pabich